Wi-fi olan model

Sizi dinliyoruz. Ürünlerimizde görmek istediğiniz özellikleri burada yazabilirsiniz.
Meric
Yeni Üye
Yeni Üye
Rigid3D Modeli: Rigid3D Yazıcı Kullanmıyorum

Wi-fi olan model

Mesaj gönderen Meric » 22 Nis 2019, 05:01

Merhaba. Bir arkadasimda yazicilarinizdan bir tane var. Benim de kullanmama izin verdigi, cok keyifli ve basarili bir alet. Sizlere cok tesekkur ederiz boyle urunler gerceklestirdiginiz icin.

Ben elektronik teknikeriyim ve kendi ar-ge calismalarim icin yazicinizdan siklikla faydalaniyorum. Yalniz farkettigim bir nokta var. Su an siteye girdigimde gordugum guncel yazici modeliniz dahil hic bir modelinizde wi-fi destegi yok. Bu bizler icin cok buyuk kolayliklar saglardi.

Bu konu icin arkadasimin yazicisina soyle bir aparat aldim. Islerini kolaylastirmasi icin tabii. Yoksa benimle bir ilgisi yok kesinlikle. 8-)
Wi-fi SD adapter. Yazicinin SD kart yuvasina takiyoruz. Micro sd karti agda paylasima aciyor. Boylece her degisiklik icin surekli karti PC'ye tasi, geri tak derdi olmuyor. Tahminim kartin mekanik omru de oldukca uzayacak.

https://www.aliexpress.com/popular/micr ... apter.html

Yeni modelinizde bunu yerel olarak yazicida bulundurabilirsiniz. Kart olarak micro sd kullanilacak tabii.

Baska basarili urunlerinizi de dort gozle bekliyoruz. Eger aklima ilginc fikirler gelirse nacizane birer dilek olarak sizlere de iletirim. Mutlu gunler sizlerle olsun.

Hoscakalin.

Meric Mehdi TENSI
mehdi.tensi@gmail.com
+90 532 786 43 39

msutas
Site Admin
Site Admin
Rigid3D Sahibi / Kullanıcısı: Evet
Rigid3D Modeli: Zero2

Re: Wi-fi olan model

Mesaj gönderen msutas » 08 May 2019, 11:57

Dikkate alacağız. Teşekkürler.